This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Przedszkole Akademia Przedszkolaka sala zabaw organizacja urodzin

Idź do spisu treści

Menu główne

Przedszkole

Zapisy trwają cały rok.
Zajęcia od
6.40-18.00
Przedszkole sportowo-językowe!!! Przedszkole Roku 2015
Zapisy do czterech grup wiekowych:2.5-3 lat, 4 lat, 5lat i zerówka szkolna 6 lat
Jedynie u nas autorskie, popołudniowe bloki tematyczne: 2 razy j. angielski, j rosyjski, j. niemiecki, taneczno-ruchowe.
Zajęcia logopedyczne, teatralne, gry i zabawy sportowe. wszystko wliczone w cenę czesnego.
Dodatkowo między innymi:
sekcja aikido, taekwondo, jazdy konnej, pływacka.
Zapraszamy od teraz lub od września 2016.
Obecny postęp cywilizacyjny wymusza na nas to aby dzieci wcześniej rozpoczęły przygodę edukacyjną. Wychowanie przedszkolne ma na celu wspomaganie indywidualnego rozwoju dziecka, kształtowanie jego umiejętności intelektualnych i społecznych a przede wszystkim wspomagać rodzinę w wychowaniu dziecka i przygotowaniu go do nauki w szkole.

Z dniem 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO").
W związku z tym, udostępniamy dokument informujący o celu i zasadach przetwarzania przez Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Białej Podlaskiej Twoich danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach związanych z przetwarzaniem wspomnianych danych.

Cele i zasady przetwarzania danych osobowych                                       przez Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka”

Informujemy, iż administratorem danych jest Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” z siedzibą w Białej Podlaskiej przy ul. Piaskowej 16. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania oraz realizacji celów związanych z działalnością Przedszkola.      Państwa dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia  Państwu dostępu do usług oferowanych przez Niepubliczne Przedszkole w Białej Podlaskiej.  Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo także prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowanie przez Administratora Państwa danych osobowych. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: pawelkorniluk@wp.pl lub listownie na adres: Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka”, 21-500 Biała Podlaska, ul. Piaskowa 16.  Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych lub od dnia 25.05.2018 r. przepisów RODO. Podanie przez Państwa danych nie jest wymogiem ustawowym.To my wychwycimy i rozwiniemy ukryte talenty twojego dziecka!!!
Już od najmłodszych lat możemy zaobserwować między dziećmi duże, wyraźne różnice indywidualne. Dotyczą one szybkości i poprawności myślenia, bogactwa i oryginalności pomysłów, tempa i łatwości wykonywania różnych działań, a także gry na instrumencie muzycznym, rysowania, malowania, wykonywania precyzyjnych czynności rękodzielniczych itd. Różnice te określa się mianem zdolności
Bardzo często w praktyce pojęcie to utożsamiane jest z terminem uzdolnienie bądź talent. Psychologia rozróżnia te rodzaje zdolności i mówi o:
•zdolnościach ogólnych jako inteligencja,
•zdolnościach kierunkowych zwanych też zdolnościami specjalnymi lub uzdolnieniami (np. uzdolnienia matematyczne, artystyczne, językowe itd.); najwyższy stopień tego rodzaju uzdolnień określa się mianem talentu,
•zdolnościach twórczych rozumianych jako umiejętność znajdowania wielu różnych i oryginalnych rozwiązań zadań i problemów.
Zarówno zdolności ogólne jak i specjalne, w zależności od tego jaki pułap osiągnęły powyżej przeciętnej, określane są jako wysokie lub wybitne.
„Wybitność”, niezależnie od tego czy ma charakter ogólny, czy też jest związana z jedną dziedziną wiedzy, umiejętności czy sztuki, występuje rzadko. Szacuje się, że w kraju, w całej populacji dzieci, mamy około 2,5-3% dzieci wybitnych.
W odniesieniu do najwyższego poziomu zdolności, pojawiającego się bardzo rzadko zarówno we wczesnym dzieciństwie jak i w późniejszym okresie rozwoju człowieka, stosuje się termin geniusz
Rozwój zdolności wiąże się z prawidłowościami rozwoju psychicznego. W miarę upływu lat różnicują się one i pojawiają się zdolności matematyczne i artystyczne, zwłaszcza muzyczne oraz plastyczne.W okresie przedszkolnym wyraźnie można zauważyć zróżnicowanie w zakresie zdolności motorycznych przejawiające się jako zdolności muzyczno-rytmiczne lub motoryczno-techniczne. Zaobserwować Można także zdolności literackie.
Zdolności rozwijają się niezależnie od rozwoju fizycznego dzieci. Niepełnosprawnych może charakteryzować taki sam poziom zdolności jak dzieci zdrowe.
zdolności dzieci w wieku przedszkolnym to między innymi:
-łatwość zapamiętywania i uczenia się rzeczy nowych, natychmiastowe rozumienie poleceń i zadań;
-zadawanie dużej ilości pytań, zainteresowanie światem, bystrość obserwacji i spostrzegawczość;
-wykonywanie zadań umysłowych z przyjemnością, umiejętność skupienia uwagi przez dłuższy czas na wybranym obiekcie zainteresowań;
-wymyślanie nowych zabaw, opowiadań, zdarzeń realnych i abstrakcyjnych;
-ciekawe i oryginalne pomysły, bogata wyobraźnia;
-wyrażanie myśli i emocji w różnej formie, np. werbalnej, plastycznej, muzycznej.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego